Aktualne oferty pracy

Instalator sieci teletechnicznych i światłowodowych

Zakres obowiązków:
Wykonywanie robót teletechnicznych (przygotowanie tras kablowych, montaż osprzętu elektroinstalacyjnego, układanie okablowania teleinformatycznego, światłowodowego oraz elektrycznego i sygnalizacyjnego), prowadzenie książki obmiarów i dokumentowania instalacji.
Więcej…
Oczekiwania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość zagadnień teoretycznych związanych ze stanowiskiem.
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych,
  • Gotowość do pracy w delegacji i nadgodzinach,
  • Umiejętność wykonywania instalacji teletechnicznych i elektrycznych,
  • Znajomość działania sieci LAN,
  • Komunikatywność i kultura osobista,
  • Dodatkową zaletą będzie posiadanie uprawnienia SEP do 1 kV i znajomość zagadnień informatycznych
  • Prawo jazdy kat. B,
Do obowiązków Instalatora należy

wykonywanie instalacji sieciowych, teletechnicznych, elektrycznych, światłowodowych pomiary miedzi i światłowodów, instalacje natynkowe i wtynkowe, instalacje wewnątrz budynków i zewnętrzne(okazjonalnie);instalacje ze zwyżki i drabiny, wykonywanie prac zgodnie z normami i zasadami firmowymi, obmiary, organizacja: wyjazdy, hotele i noclegi, dbałość o sprzęt, narzędzia i powierzony materiał, bezpieczeństwo w trakcie wykonywania pracy i dojazdu do pracy,(swoje i współpracowników), utrzymanie porządku i kulturalne zachowanie w miejscu pracy, dokumentacje i podstawowe protokoły odbioru, zakończenie pracy, przekazanie i zgranie wyników pomiarów, prowadzenie miesięcznego rozliczenia zaliczek i wydatków, dbałość o stan ilościowy materiału, informację o konieczności zakupu i opcjonalnie zakupy materiałów pomocniczych, uczestniczenie w okresowych egzaminach kwalifikacyjnych.

Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie,
  • wynagrodzenie podstawowe+nadgodziny+delegacje
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • możliwość doskonalenia i zdobywania nowych kwalifikacji
  • sympatyczny i zgrany zespół

Młodszy instalator

Wykonywanie robót teletechnicznych (przygotowanie tras kablowych, montaż osprzętu elektroinstalacyjnego, układanie okablowania teleinformatycznego, światłowodowego oraz elektrycznego i sygnalizacyjnego).
Więcej…
    • Wykształcenie techniczne
    • Preferowana umiejętność wykonywania instalacji teletechnicznych i elektrycznych,
    • Brak przeciwwskazań do prac na wysokościach,
    • Atutem będzie znajomość zagadnień informatycznych, i posiadanie uprawnienia SEP do 1 kV.

Handlowiec

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych ze swoimi klientami, bieżący kontakt i wsparcie klientów, przygotowywanie ofert wraz z kalkulacjami i wycenami, wdrażanie nowych projektów handlowych, realizowanie planów i polityki handlowej firmy.
Więcej…

  • Doświadczenie w sprzedaży instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
  • Otwartość, komunikatywność, asertywność,
  • Dyspozycyjność, samodzielność, systematyczność, doskonała organizacja pracy,
  • Biegła obsługa komputera (Word, Excel,),
  • Prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy: Kraków Małopolskie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizja zależne od realizacji planu
  • Narzędzia pracy (komputer wraz z oprogramowaniem, samochód, telefon komórkowy)
E-mail: rekrutacja@ratio.pl   Telefon: 605-09-47-41