Comarch Klasyka

Programy z pakietu Comarch Klasyka (m.in. FPP) to jedyne markowe systemy informatyczne do obsługi firm, działające w środowisku MS-DOS, które są stale rozwijane i aktualizowane od prawie 20 lat!Comarch Klasyka
Liczne grono zwolenników Comarch Klasyka od lat ceni sobie szybkość, stabilność i bezbłędność systemu. Ponad 40.000 klientów w całej Polsce stawia Comarch Klasyka wśród najlepszych i najpopularniejszych programów dla przedsiębiorców jakie kiedykolwiek pojawiły się na tym rynku!

Ekran główny Comarch klasyka

Jeśli prowadzisz swoją firmę na Comarch Klasyka i chcesz bezpiecznie przejść na nowy VAT, nie musisz obawiać się kosztownej wymiany sprzętu i zakupu nowych systemów operacyjnych, wystarczy że wykupisz aktualizację Comarch Klasyka w postaci usługi Comarch Asysta. Nawet jeśli do tej pory korzystałeś z nieaktualizowanej wersji oprogramowania mamy dla Ciebie atrakcyjne rabaty! Comarch Klasyka jest przygotowany na zbliżające się zmiany w podatku VAT i wszelkie inne poprawki w polskim ustawodawstwie w przyszłości.

Ponadto Comarch Klasyka pozwala na szybkie i bezproblemowe przeniesienie danych do nowoczesnych, działających w środowisku Windows systemów Comarch: Comarch OPT!MA, Comarch ALTUM, Comarch CDN XL. Jeśli chcesz rozwijać nowoczesne technologie w swojej firmie, zmień oprogramowanie na zgodne z najnowszymi systemami Windows, korzystając ze specjalnie przygotowanego dla naszych klientów programu migracyjnego pomiędzy systemami Comarch. Ponieważ Comarch zawsze wynagradza swoich stałych klientów, użytkownicy Comarch Klasyka objęci są bardzo atrakcyjnymi warunkami zmiany oprogramowania.

Na specjalną ofertę mogą liczyć również firmy, które do tej pory korzystały z systemów pracujących w środowisku MS-DOS nie będących oprogramowaniem Comarch

Funkcjonalność:

Programy księgowe zapewniają obsługę firmy bez względu na przyjęty sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, a ich zastosowanie w znacznym stopniu usprawnia pracę działu księgowości.

Niezależnie od skali prowadzonej działalności, firmy zajmujące się handlem lub świadczeniem usług, znajdą szereg funkcji służących sprawnej obsłudze procesów z tym związanych.

Programy wspierające procesy decyzyjne zachodzące na różnych poziomach zarządzania w oparciu o zawsze aktualne dane zgromadzone w bazie systemu.