ESET NOD32 Antivirus

Antivirus dla stacji roboczych

Antivirus ESET NOD32 Antivirus Business Edition Client to znany i ceniony program antivirusowy i antyspyware przeznaczony do ochrony stacji roboczych pracujących pod kontrolą systemów Windows, Mac OS X oraz Linux Desktop.
To sprawdzona ochrona antywirusowa dla Twojej firmy

ESET rozumie, że Twoja sieć firmowa potrzebuje niezawodnej ochrony. Programu, który daje Ci najwyższej klasy ochronę proaktywną przed wirusami,a jednocześnie nie spowalnia systemu, ani nie generuje fałszywych alarmów.

Dzięki temu działanie programu jest niezauważalne dla użytkowników i nie angażuje pracowników Twojego działu IT.

Dostosowany do potrzeb zarówno dużych jak i małych sieci, ESET NOD32 Antivirus Business Edition z konsolą ESET Remote Administrator pozwala Ci skupić się na sprawach naprawdę ważnych.

Eset NOD32 Antyvirus

Szybki i skuteczny antivirus i antyspyware

Rozwiązania ESET łączą niezawodną, proaktywną ochronę przed wirusami i nieautoryzowanym dostępem do komputerów w sieci firmowej z narzędziami administracyjnymi. W ten sposób gwarantują bezpieczeństwo cyfrowym zasobom Twojej firmy.

Kluczowe korzyści

Skuteczny silnik skanujący:

ESET ThreatSense® wykorzystuje wiodącą na rynku technologię skanowania proaktywnego. Zabezpiecza w ten sposób dane Twojej firmy przed dzisiejszymi i przyszłymi zagrożeniami, redukując jednocześnie ryzyko fałszywych alarmów do minimum.

Szybkość i wydajność:

Poznaj zalety szybkiego uruchamiania się i sprawnego, niezakłóconego działania. Wysoka prędkość skanowania i niewielkie obciążenie systemu gwarantują wysoką wydajność komputerów w Twojej sieci. Rozwiązania ESET wykorzystują minimalną ilość zasobów systemu, dzięki czemu aplikacje uruchomione na stacjach roboczych mogą działać szybciej, pliki mogą się sprawniej ładować, a ponowne uruchomienie systemu nie trwa w nieskończoność.

Skanowanie komunikacji szyfrowanej:

Zawartość szyfrowanych protokołów HTTPS i POP3S oraz pliki skompresowane są dokładnie skanowane pod kątem obecności zagrożeń.

Skanowanie wymiennych nośników danych:

Program chroni stacje robocze przed niebezpiecznymi plikami ukrytymi na pendrive’ach i dyskach zewnętrznych. Pozwala również na zablokowanie dostępu do nośników wymiennych wybranym użytkownikom lub grupom użytkowników.

Raporty z działania

Miej możliwość wglądu w przejrzyste statystyki i wykresy przedstawiające działanie programu antivirusowego, antyspyware i modułów ochrony w czasie rzeczywistym.

Łatwość konfiguracji

Program nadaje się do użytku zaraz po instalacji, a jego rozbudowane opcje konfiguracji sprawiają, że może się on dostosować do każdego środowiska sieciowego. Pełna skalowalność, odpowiadająca środowiskom każdej wielkości, a także zaawansowane opcje konfiguracji programu umożliwiają dopasowanie ochrony do wymagań polityki bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Najwyższej klasy obsługa Klienta

Polegaj na doświadczeniu inżynierów Działu Pomocy Technicznej ESET, którzy udzielają fachowej pomocy zarówno w kwestii wdrażania jak i zarządzania naszymi rozwiązaniami. Jeśli pojawi się potrzeba skorzystania z pomocy technicznej, możesz liczyć na zespół wsparcia technicznego ESET – bezpłatnie. .