System okablowania 3M

Jesteśmy certyfikowanym projektantem i instalatorem okablowania strukturalnego firmy 3M. Na wykonane przez nas w całości z materiałów 3M, instalacje producent może udzielić 25-cio letniej systemowej gwarancji.

Miedziany system okablowania strukturalnego 3M Volition zapewnia pewną transmisję danych w oparciu o istniejące standardy, umożliwia łatwą migrację w kierunku zastosowań szerokopasmowych. Różnorodność łatwych w montażu beznarzędziowych i innowacyjnych rozwiązań połączeniowych, zapewnia wysoką wydajność i pewność systemu w kategorii 5e, 6 oraz 6A.

Oferujemy pełen zakres kabli o odpowiednio dobrych elektrycznych parametrach. Dostępne są różne rodzaje kabli: dla Kat.5e i 6 z różnym poziomem zabezpieczenia (UTP, FTP, SFTP, FFTP). Kable kat. 6 są zalecane do transmisji danych z dużą szybkością wewnątrz lokalnych sieci komputerowych LAN okablowania horyzontalnego na środkowym poziomie krosowania i w panelach połączeniowych.

Rewelacyjne małogabarytowe złącze miedziane RJ45 3M™
3m_rj45
Najlepsze z znanych nam złącz, gwarantują stuprocentową pewność wykonania połączenia bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. 
 Zapewnia wysoką niezawodność połączenia wtyku zarówno RJ45 jak i RJ11.
Stosowanie wtyków telefonicznych nie powoduje odkształcania się skrajnych pinów w gniazdach komputerowych.
Złącza RJ45 dostępne są w kategorii 5e, 6, 6A w wersji:

  • UTP (nieekranowane)
  • FTP (z drutem uziemiającym)
  • STP (z pełnym ekranem wykonanym z plecionki lub folii)

Złącza posiadają popularny standard montażu keystone umożliwiający mocowanie w ogólnodostępnym standardzie osprzętu elektroinstalacyjnego Mosaic (45×45).
Produkowane są bardzo ładne i solidnie wykonane ramki na dwa lub 1 moduł.

więcej: O materiałach 3M