Monitoring wizyjny

Monitoring IP i CCTV

Kompleksowy montaż monitoringu

Jako firma specjalizująca się między innymi w monitoringu wizyjnym gwarantujemy bezproblemową, szybką a co najważniejsze profesjonalną instalacje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy poradzić sobie z wszelkimi problemami podczas instalacji zarówno kamer jak i okablowania. Zajmujemy się instalacją monitoringu na wszelkich obiektach. Podejmiemy się pracy zarówno w domu jednorodzinnym jak i na dużej hali produkcyjnej. Powierzając nam wykonanie usług mogą być Państwo pewni, że zostaną one wykonane w pełni profesjonalnie i bez żadnych problemów.

Obszerny monitoring

Wiele razy nasza firma podjęła się instalacji monitoringu, który obejmował bardzo duży obszar. Nie rzadko w trudno dostępnych miejscach. Do realizacji takich usług jako medium transmisyjne wykorzystujemy światłowód, który może przekazywać dane na bardzo duże odległości.

Dobór odpowiedniego sprzętu

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zarówno dobrać odpowiedni sprzęt jak i usytuować go w najdogodniejszym miejscu. Doskonale wiemy jaki rodzaj kamery nadaje się do danego obiektu. Przy monitoringu posesji zarówno domu, sklepu lub innego obiektu w większości przypadków należy wykorzystać kamery zewnętrzne tubowe. W biurach idealnie będą nadawać się kamery kopułowe, dzięki którym kąt widzenia będzie bardzo szeroki. Tam gdzie będą liczyć się szczegóły takie jak tablice rejestracyjne czy twarz człowieka wykorzystujemy kamery zmiennoogniskowe, dzięki którym jesteśmy w stanie bardzo szczegółowo zbadać klatka po klatce co znajduję się na obrazie. Do dużych obszarów takich jak parking wykorzystywane są kamery szybkoobrotowe, dzięki którym możemy obserwować cały teren obiektu.

Możliwości systemu monitoringu

  • Podgląd obrazu na żywo przez telefon, tablet, komputer
  • Zliczanie osób
  • Obserwacja osób
  • Doskonała jakość zarówno w dzień jak i w nocy
  • Wykrywanie ruchu
  • Zapisywanie nagrania
  • Rozpoznawanie twarzy
  • Rozpoznawanie tablic rejestracyjnych

Obszary realizacji: Małopolska, Kraków

IT and LAN support working area - Małopolska Kraków

Realizacje i aktualności