Nagłośnienie obiektowe

Nagłośnienie obiektowe  Monacor

Nagłośnienia – MONACOR

Wykonujemy kompletne profesionalne instalacje audio. Specjalizujemy się w instalacji rozwiązań firmy Monacor której produkty charakteryzują się wysoką jakością i wyróżniają się szczególnie korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

W ofercie firmy znajdują się urządzenia umożliwiające realizację dowolnego projektu instalacji nagłośnieniowej.

Nasze instalacje można znaleźć zarówno w małych sklepach, pubach, kawiarniach, restauracjach, jak również na terenie obiektów użyteczności publicznej: halach sportowych, basenach, studiach fitness, kościołach, salach audytoryjnych, salach konferencyjnych, biurach, halach produkcyjnych czy magazynowych.

Sprawdzone rozwiązania

Nasze systemy pracują w setkach obiektów, zapraszamy, wybierz nas jako sprawdzonego wykonawcę dla firm kurierskich, magazynów, produkcji, centrów logistycznych i szkół

Do naszych prac oferujemy pomiary natężenia i propagacji dźwięku oraz natężenia dżwięku w tym badanie hałasu

Metody pomiarów na stanowisku pracy określone są w normie PN-EN ISO 9612:2011 Akustyka – wyznaczanie zawodowej ekspozycji na hałas oraz PN-N-01307:1994 Dopuszczalne wartości hałasu w środowisku pracy.

Dzięki profesjonalnej technologii PA, możliwe jest stworzenie systemu nagłośnienia dla niemal każdego obiektu. Oferujemy wszystkie urządzenia niezbędne do tworzenia zarówno systemów 100V jak i niskoimpedancyjnych: wzmacniacze, miksery, odtwarzacze oraz różnego typu głośniki.

Systemy elektroakustyczne do użytku profesjonalnego

Niezależnie od tego, czy w szkole, na lotnisku, w biurze na planie otwartym, czy w hali targowej, jeśli informacja w czasie rzeczywistym ma dotrzeć do jak największej liczby odbiorców w jednym miejscu, nagłośnienie PA jest nadal najlepszym rozwiązaniem. Z nami otrzymujesz technologię sieci audio, która została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi wymaganiami.

Systemy audio mogą być używane na wiele sposobów.

Na przykład możliwe jest użycie wbudowanych głośników do odtwarzania przyjemnej muzyki w tle, jak to często bywa w domach towarowych, również jako wydajne systemy ostrzegania głosowego, które działają niezawodnie w sytuacjach awaryjnych, aby instrukcje bezpiecznie dotarły do odbiorców.

Zainstalowane na stałe systemy nagłośnienia sal eventowych i wystawienniczych Wraz ze wzmacniaczami, głośnikami, mikserami lub systemami transmisji sygnału oferujemy niezbędne urządzenia do obsługi koncertów, wystąpień targowych, lub wydarzeń w dowolnym miejscu. w naszym asortymencie nagłośnienia obejmujemy ogromny zakres możliwych zastosowań. Dzięki odpowiednim produktom do przetwarzania sygnału firmy MONACOR możesz dodatkowo zapewnić, że dźwięk dotrze do odbiorców w idealnym stanie.

Obszary realizacji: Małopolska, Kraków

IT and LAN support working area - Małopolska Kraków

Realizacje i aktualności