Ratio Technika Sieciowa Sp. z o.o.

od 1994 roku wykonujemy: usługi IT, instalacje sieci komputerowych i teletechniczne, instalacje do transmisji danych, głosu i obrazu, instalacje okablowania strukturalnego

lat doświadczenia

Dlaczego my?

wykonujemy: usługi IT, instalacje sieci komputerowych i teletechniczne

Wiedza

Realizujemy złożone instalacji teletechnicznych i teleinformatycznych w obiektach przemysłowych handlowych i biurach. Instalacje przygotowujemy zarówno dla przedsiębiorstw prywatnych, instytucji wielooddziałowych jak i publicznych czy placówek oświatowych

Ratio - usługi promowane

Doświadczenie

Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji infrastruktury IT, gwarantujemy spełnianie norm instalacyjnych oraz wymogów jakościowych. Dla naszych klientów świadczymy usługi z zakresu wykonawstwa projektowania, utrzymania i serwisu instalacji elektrycznych.

Realizacje i aktualności teletechniczne

Jakość wykonania dzięki technologii

Dbamy o jakość świadczonych usług i ciągłe zwiększanie zasobów firmy, co roku przeznaczamy znaczące kwoty na rozwój, certyfikację i podnoszenie kwalifikacji pracowników, oraz wysokiej klasy sprzęt i narzędzia.

Ratio profesjonalna firma z Krakowa

Proaktywne działanie

W Ratio duży nacisk kładziemy na proaktywne podejście do problemów naszych klientów i sprawną reakcję na wszelkie zauważone problemy
Gwarantujemy rzetelne wykonanie realizowanych prac, zgodne z przepisami i dobrą praktyką instalacji

Profesjonalna realizacja

Mamy duże doświadczenie w pracach z Klientami wielooddziałowymi. Wdrażamy i utrzymujemy standardy, przyjęte w organizacjach klientów.

Usługi wykonujemy we własnym zakresie, sporadycznie korzystamy z usług podwykonawców, gwarantujemy szybki przepływ informacji i pewną realizację ustaleń, nasze usługi cechuje wysoki poziom niezawodności, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej relacji jakości do ceny. Wysoka trwałość zyskała potwierdzenie w tysiącach zrealizowanych instalacji.

Zaproszenie do kontaktu

na wszelkie pytania techniczne i handlowe chętnie odpowiemy pod numerami telefonów biura

12 632 74 10, oraz +48 603 22 88 90

zapraszamy też do kontaktu mailowego ratio@ratio.pl

Ratio - zapraszamy do kontaktu
Zapraszam do kontaktu

Andrzej Pstrusiński

Specjalizacje i promocje

1. Instalacja telekomunikacyjnej skrzynki mieszkaniowej (TSM)

2. Wirtualizacja serwera

3. Promocja na spawanie światłowodów z pomiarami

Certyfikaty, realizacje, aktualności

 Od 1994 roku zrealizowaliśmy ponad półtora tysiąca instalacji informatycznych i teletechnicznych w ponad 500 miastach w Polsce.
Regularne szkolenia pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Współpracujemy z