
Rozbudowaliśmy system dostępu do biura o przejście wykorzystujące estetyczny panel domofonu ACO-FAM-P-1NPACC i zewnętrzny kontroler dostępu PR311SE-BK-G.
Wykonane rozwiązanie powiela pozostałe przejścia, w zakresie instalacji kontroli dostępu pracuje w systemie ROGER RACS 4 a w zakresie instalacji domofonowej z ACO. Drzwi zabezpieczone są ryglem normalnie zamkniętym, za którego otwieranie odpowiada domofon opcjonalnie wysterowany przez zwarcie wyjście Kontrolera Roger. Rozwiązanie wymaga zabezpieczenia podtrzymania zasilania odrębnie dla domofonu i KD Roger. Zabezpieczenie możliwości wyjścia przy zaniku napięcia zapewnione jest przez klasyczną klamkę. Rozbudowany system obejmuje 8 przejść jednostronnych obsługiwanych przez Kontrolery PR311SE i 3 czytniki PRT12LT oraz domofony ACO-FAM-P. Roger PR311SE obsługuje popularny standard kart EM 125 kHz (UNIQUE), Kontrolery programowane są za pomocą oprogramowania PR Master.
Więcej o budowie KD przez naszą firmę możesz przeczytać na stronie https://ratio.pl/instalacje-teletechniczne/kontrola-dostepu-i-rcp/
Zapraszamy do kontaktu tel: 603228890 oraz email ratio@ratio.pl