Aktualności
 • Certyfikaty Molex

  11-02-2019


  Uzyskaliśmy certyfikat instalatora miedzianych i światłowodowych rozwiązań przesyłu danych. Jesteśmy uprawnieni do wdrażania rozwiązań firmy Molex, spełniających standardy branżowe TIA/EIA/ISO, które są objęte 25 letnią gwarancją na Parametry Systemu oraz Aplikacji.

  Nr certyfikatu : CIPL3655

  Nasi specjaliści zostali przeszkoleni w zakresie pozycjonowania, projektowania, dobierania, instalowania i wspierania rozwiązań transmisji danych MPN. Włączając w to rozwiązania miedziane, światłowodowe oraz rozwiązania plug-n-play.

  Pracownicy którzy ukończyli ewaluację kursu z wynikiem pozytywnym i tym samym uzyskali Certyfikaty BP110 Rozwiązania do Transportu Danych MPN:

  Szymon Komodziński
  Tomasz Piotrowski
  Arkadiusz Bilski
  Michał Kościelniak

 • Instalacja zasilania awaryjnego w fabryce globalnego koncernu chemicznego.

  28-04-2016

  Wykonaliśmy projekt i zainstalowaliśmy system zasilania awaryjnego w oparciu o UPS Eaton 9355 30kVA/27kW system obejmuje zasilanie 8 szaf dystrybucyjnych w serwerowni i halach produkcyjnych.
  Ups wyposażony jest w zewnętrzny bypass mechaniczny i kartę umożliwiającą zarządzanie zasilaniem i komuikację za pomocą karty Eaton karta X-Slot ConnectUPS-X Web/SNMP.

 • Przedłużenie umowy serwisowej

  03-03-2015
  2 stycznia podpisaliśmy przedłużenie umowy serwisowej z jednym z krakowskich muzeów. Przez kolejne 12 miesięcy będziemy nadzorować infrastrukturę IT oraz wspierać użytkowników.
 • Umowy serwisowe

  03-03-2015

  Z przyjemnością informujemy że w miesiącu lutym do grona naszych klientów dołączyła kolejna firma. Aktulanie utrzymujemy 16 aktywnych kontraktów serwisowych.
  (więcej…)

 • Nowa umowa serwisowa

  03-03-2015
  2 lutego podpisaliśmy umowę serwisową z Agencją Kreatywną ChocolAd z Krakowa. Umowa obejmuje utrzymanie całości infrastruktury IT oraz wsparcie dla użytkowników.

1 2 3 4 5 następna >

Kontakt z konsultantem: 12 632 74 10