Okablowanie strukturalne

Okablowanie strukturalne, Kraków, Tarnów, Kielce, Katowice, Łodź, Warszawa, Wrocław

Nowoczesne instalacje LAN

Realizujemy instalacje sieciowe miedziane, od kategorii 5e do 7A ( klasy D-EA) wg. norm ISO 11801 i EN50173, EN 50174. odpow. ANSI/TIA 568, oraz klasy F ( Cat.8) instalacje światłowodowe, okablowanie kampusowe, pionowe oraz fiber to desk, przystosowane do prędkości 10/100/1000 i 10Gbit oraz okablowanie światłowodowe w serwerowniach o prędkości 40/100Gbit.
Montujemy okablowanie w szkołach, magazynach i biurach, pomieszczeniach z podłogą techniczną, w korytach kablowych i wtynkowe.

Projekty LAN, konfiguracje, serwerownie

Poza instalacjami świadczymy usługi projektowe, konfiguracyjne i serwisowanie sieci komputerowych, oferujemy dostawy sprzętu sieciowego w konkurencyjnych cenach, wykonujemy instalacje zasilania dedykowanego, budujemy serwerownie i montujemy szafy teleinformatyczne. Oferujemy kompleksowe usługi teletechniczne w serwerowniach.

Wysokie kompetencje, duży potencjał to 25 lat gwarancji na okablowanie

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem okablowania 3M Volition, Draka, Alantec, Molex.
W latach poprzednich uzyskaliśmy certyfikaty Multimedia Connect (MMC), ZPAS.
Na życzenie klienta możemy udzielić 25 letniej gwarancji na okablowanie strukturalne miedziane i światłowodowe: Molex, 3M, Drakom i Alantec. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny sieci teletechnicznych z certyfikatami, cztery stałe, kompletne, dynamiczne ekipy instalacyjne wyposażone w profesjonalny sprzęt pomiarowy, budowlany i instalacyjny: mierniki, testery,urządzenia certyfikacyjne sieci LAN (Fluke DTX1800, Lantek III), spawarki światłowodowe Fujikura 60S, 70S, reflektometry optyczne AFM M200Quad, AFL M210QUAD, EXFO MaxTester 730C.

 

Dobra współpraca, atrakcyjne ceny

Certyfikaty

Posiadamy certyfikaty szkoleń: Molex, 3M, Alan, Fujikura i Exfo, Sonel. Stale szkolimy nasz zespół. Pracownicy legitymują się uprawnieniami elektrycznymi, pomiarowymi i eksploatacyjnymi, wysokościowymi i na podnośniki wolnobieżne (zwyżki). Współpracujemy z dostawcami oferującymi rozwiązania Molex, 3M, ZPAS Legrand, Rehau, Simon Kontakt i innymi producentami osprzętu dzięki temu możemy zaoferować atrakcyjne ceny na materiały instalacyjne.

Szafy serwerowe i serwerownie

Profesjonalnie budujemy, przenosimy, serwisujemy, szafy serwerowe i serwerownie.
Zajmujemy się konfiguracją i instalacją serwerów przystosowanych do infrastruktury 10 Gbit Ethernet. Wdrożenie serwera lub storage w standardzie 10 Gbit Ethernet w połączeniu z odpowiednią infrastrukturą to ogromna jakościowa zmiana.

Marki powiązane: ZPAS, MOLEX, LEGRAND, Triton, 3M, Rehau, ALAN, Drakom, Eaton, Polycom, Fluke, Lantek.
Zastosowanie: Magazyny wysokiego składowania, magazyny wielkopowierzchniowe, biura, hale produkcyjne, hale magazynowe, hotele.

Obszary realizacji: Polska południowa

Sieci Lan i teletechnika  w Polsce południowej

Realizacje i aktualności