Test

Okablowanie strukturalne, Kraków, Tarnów, Kielce, Katowice, Łodź, Warszawa, Wrocław

Nowoczesne instalacje LAN

Realizujemy instalacje sieciowe miedziane, od kategorii 5e do 7A ( klasy D-EA) wg. norm ISO 11801 i EN50173, EN 50174. odpow. ANSI/TIA 568, oraz klasy F ( Cat.8) instalacje światłowodowe, okablowanie kampusowe, pionowe oraz fiber to desk, przystosowane do prędkości 10/100/1000 i 10Gbit oraz okablowanie światłowodowe w serwerowniach o prędkości 40/100Gbit.
Montujemy okablowanie w szkołach, magazynach i biurach, pomieszczeniach z podłogą techniczną, w korytach kablowych i wtynkowe.

Projekty LAN, konfiguracje, serwerownie

Poza instalacjami świadczymy usługi projektowe, konfiguracyjne i serwisowanie sieci komputerowych, oferujemy dostawy sprzętu sieciowego w konkurencyjnych cenach, wykonujemy instalacje zasilania dedykowanego, budujemy serwerownie i montujemy szafy teleinformatyczne. Oferujemy kompleksowe usługi teletechniczne w serwerowniach.

Wysokie kompetencje, duży potencjał to 25 lat gwarancji na okablowanie

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem okablowania 3M Volition, Draka, Alantec, Molex.
W latach poprzednich uzyskaliśmy certyfikaty Multimedia Connect (MMC), ZPAS.
Na życzenie klienta możemy udzielić 25 letniej gwarancji na okablowanie strukturalne miedziane i światłowodowe: Molex, 3M, Drakom i Alantec. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny sieci teletechnicznych z certyfikatami, cztery stałe, kompletne, dynamiczne ekipy instalacyjne wyposażone w profesjonalny sprzęt pomiarowy, budowlany i instalacyjny: mierniki, testery,urządzenia certyfikacyjne sieci LAN (Fluke DTX1800, Lantek III), spawarki światłowodowe Fujikura 60S, 70S, reflektometry optyczne AFM M200Quad, AFL M210QUAD, EXFO MaxTester 730C.

Dobra współpraca, atrakcyjne ceny

Certyfikaty

lorem ipsum

Posiadamy certyfikaty szkoleń: Molex, 3M, Alan, Fujikura i Exfo, Sonel. Stale szkolimy nasz zespół. Pracownicy legitymują się uprawnieniami elektrycznymi, pomiarowymi i eksploatacyjnymi, wysokościowymi i na podnośniki wolnobieżne (zwyżki). Współpracujemy z dostawcami oferującymi rozwiązania Molex, 3M, ZPAS Legrand, Rehau, Simon Kontakt i innymi producentami osprzętu dzięki temu możemy zaoferować atrakcyjne ceny na materiały instalacyjne.

Szafy serwerowe i serwerownie

Profesjonalnie budujemy, przenosimy, serwisujemy, szafy serwerowe i serwerownie.
Zajmujemy się konfiguracją i instalacją serwerów przystosowanych do infrastruktury 10 Gbit Ethernet. Wdrożenie serwera lub storage w standardzie 10 Gbit Ethernet w połączeniu z odpowiednią infrastrukturą to ogromna jakościowa zmiana.

Marki powiązane: ZPAS, MOLEX, LEGRAND, Triton, 3M, Rehau, ALAN, Drakom, Eaton, Polycom, Fluke, Lantek.
Zastosowanie: Magazyny wysokiego składowania, magazyny wielkopowierzchniowe, biura, hale produkcyjne, hale magazynowe, hotele.

Realizacje i aktualności