Ekahau Sidekick

Światowa jakość sieci Wi-Fi dla biznesu
Bez niezawodnej sieci Wi-Fi praca ustaje. Dlatego właśnie RATIO korzysta z rozwiązań światowego lidera – firmy Ekahau® w zakresie wykonania i utrzymania niezawodnych sieci bezprzewodowych.

Rozwiązania dla wykonania i utrzymania wysokowydajnych sieci Wi-Fi.
Dlaczego RATIO i Ekahau®?
Szybkość i precyzja
Precyzyjna diagnostyka sieci bezprzewodowych w połączeniu ze zoptymalizowanymi aplikacjami mobilnymi zapewnia szybszy audyt obszaru działania, szybszą analizę, a także bardziej precyzyjne i wiarygodne dane dla projektanta.

Użyteczność
Mocne, profesjonalne rozwiązania dla każdego, realizowane przez grupę entuzjastów rozwiązań sieciowych, którzy wykorzystują i wdrażają najnowsze przemysłowe standardy.

Pewność i spokój
Dobrze zaprojektowane sieci Wi-Fi ograniczają przerwy w użytkowaniu, oferując pewność, że będziesz mógł spokojnie pracować.

Projektowanie
Określenie optymalnej ilości i lokalizacji punktów dostępu na etapie projektowania znakomicie ułatwia korzystanie i utrzymanie sieci Wi-Fi. Narzędzia Ekahau® wykorzystywane od kilku lat przez RATIO są w tym niezawodne.

Realizacja
Profesjonalne wykonanie sieci bezprzewodowej, uwzględniające wszystkie istniejące czynniki zakłócające oraz aktualne i przewidywane potrzeby komunikacyjne klienta przynosi wymierne korzyści ograniczając do niezbędnego minimum serwisowanie  i korygowanie instalacji. RATIO, z racji wieloletniego doświadczenia i obsługi najbardziej wymagających klientów daje gwarancję najwyższego standardu wykonania.

Optymalizacja
Sieci bezprzewodowe wymagają stałego nadzoru i uwzględniania zmiennego otoczenia. Dlatego, dla uzyskania maksymalnej wydajności sieci potrzebne są szybkie i dokładne narzędzia do testowania sygnału i analizowania występujących zakłóceń. Wykorzystywany przez RATIO Ekahau Sidekick® jest jednym z najmocniejszych i najbardziej wiarygodnych narzędzi na rynku pozwalających na maksymalne wykorzystanie sieciowej infrastruktury.

Rozwiązywanie problemów
Liczy się czas. Szybsze, łatwiejsze i skuteczniejsze usuwanie problemów przekłada się na duże oszczędności ograniczając przerwy w pracy do minimum. Narzędzia Ekahau®, z których korzysta RATIO, pozwalają na błyskawiczną diagnostykę i wprowadzanie niezbędnych korekt.